Fotografia ślubna-Gliwice-Śląsk

Zdjęcia ze ślubu N i D - Gliwice

Fotografia ślubna - Gliwice

 

N & D - Detale ślubne i weselne

N  & D Poznałem kilka miesięcy przed ich ślubem. Spotkaliśmy się aby mogli zapoznać się z moja ofertą, porozmawiać o tym czego oczekują od fotografa i na co mogą sobie pozwolić itp. Podczas tego typu spotkań zawsze proponuję narzeczonym zrobieniem krótkiej sesji narzeczeńskiej, aby mogli zobaczyć jak pracuję, jak pięknie wychodzą na moich zdjęciach. Oraz co najważniejsze że mogą rodzicom podarować coś bardzo osobistego podczas wesela, a nie oklepany  "kosz słodkości".. N  & D byli zachwyceni sesją narzeczeńską, zdecydowali się skorzystać z moich usług abym uwiecznił ich najważniejszy dzień w życiu. Mieli jednak bardzo wielka prośbę, zależało im na tym aby nie publikować żadnych zdjęć z ich wizerunkiem. Jest to dla mnie sprawa oczywista i zrozumiała. Zawsze stawiam dobro i zadowolenie klienta nad moje. Dostałem jednak pozwolenie na zamieszczenie zdjęć z ślubu i wesela które nie przedstawiają wizerunku młodej pary, Dlatego zapraszam do zobaczenia krótkiej galerii zdjęć z detalem  ślubnym.

Ślub i wesele

Ślub

N  & D odbył się w Gliwickiej Katedrze pod wezwanie Piotra i Pawła. .To przepiękna neogotycka świątynia w samym centrum Gliwic.

Wesele

Przyjęcie zorganizował Dworek u Hrabiego. Ta sala bankietowa znajduje się blisko gliwickiej starówki, Fajnie położona w centrum ale jednak na uboczu, co zapewnia intymną atmosferę nie narażoną na wścibskie spojrzenia osób postronnych. Dworek u Hrabiego  posiada jasną, ładną i dobrze klimatyzowaną salę bankietowa i co bardzo ważne piękne otoczenie , dużo zieleni, trochę małej architektury, co pozwoliło zrobić mi piękne zdjęcia plenerowe nie  zabierając pary młodej od gości na kilka godzin. Oczywiście kuchnia która oferuje dworek jest również wyborna,a obsługa sympatyczna. Szczerze polecam ten lokal na organizację wesela.