Fotografia Ślubna - Siemianowiece Śląskie

Ślub Sandry i Łukasza – Siemianowice Śląskie.

Zdjęcia ślubne - Siemianowiece Śląskie

Ślub Sandry i Łukasza.

Sandrę i Łukasza poznałem ponad rok temu. Spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej którą dla nich zrobiłem. Bardzo szybko się polubiliśmy, do tego zdjęcia które dla nich wykonałem, bardzo się im spodobały. Dlatego zdecydowali się na moje usługi bo wiedzieli że prezentuję profesjonalny poziom  świadczonych usług. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej  możecie zobaczyć klikając w ten link: Sesja narzeczeńska Sandry i Łukasza. )

 

Ceremonia ślubna.

Ceremonia ślubna Sandry i Łukasza odbyła się w kościele św. Antoniego z Padwy w Siemianowicach Śląskich.

Wesele

Zabawa weselna odbyła się w Siemianowickiej restauracji Gardena 2. W kameralnych  wnętrzach tej restauracji. pysznych daniach ich kuchni, weselnicy bawili się do samego rana. Słodkości i tort przygotowała cukiernia Ćmiel. Państwo młodzi przygotowali dla swoich gości 100 lampionów które pofrunęły w siną dal krótko przed północą. Podczas wesela krótki recital dała Marlena Patynko, dziewczyna o nie samowitym głosie, energii i charyzmie. Na twarzach państwa młodych  można było dostrzec nie małe wzruszenie z powodu tej miłej niespodzianki.

Plener ślubny.

Na plenerową sesje ślubną pojechaliśmy do Chorzowa do parku nie opodal szybu prezydent. Sesja trwała około godzinki ponieważ wiem że goście byli spragnieni ich towarzystwa.

 

Garnitur, buty i dodatki dla pana młodego: ZPO BYTOM