Fotografia Ślubna - Opole, Śląsk

Ślub Magdaleny i Jakuba – Opole

Ślub Magdaleny i Jakuba.

Od 1 stycznia 2015 roku istnieje możliwość zawarcie związku małżeńskiego poza urzędem stanu cywilnego. Z tej możliwości skorzystali właśnie Magdalena z Jakubem. Ceremonia odbyła się w opolskiej karczmie  Opolska strzecha. Ceremonię zaślubin poprowadziły dwie urzędniczki z Opolskiego Urzędu Stanu Cywilnego.

Wesele

Zabawa weselna odbyła się również w karczmie Opolska strzecha. Podczas przyjęcia weselnego  do tańca przygrywał i zabawę prowadził DJ, Tego samego dnia rodzice Magdaleny obchodzili jubileusz 25 lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji pojawił się specjalny jubileuszowy tort, życzenia i prezenty dla jubilatów. Pojawiły sie łzy szczęścia i wzruszeń.

Plener ślubny

Sesję ślubną wykonaliśmy w sąsiedztwie  sali weselnej.  Młodzi państwo  nie chcieli marnować czasu na jeżdżenie na sesję fotograficzna nie wiadomo gdzie, młodzi wiedzieli że potrafię wyczarować ładne kadry nawet w tak mało atrakcyjnym miejscu jak Bytom.  (efekty możecie zobaczyć pod wpisem - Sesja narzeczeńśka Magdy i Jakuba. Gdzie wykonałem im sesję narzeczeńską. Ja sam zresztą zawsze namawiam moje pary młode aby plenerową sesję ślubna zrobić w tym samym dniu w którym odbywa się ślub. Tym bardziej że bardzo dużo domów weselnych ma piękne ogrody w swoim sąsiedztwie, tak samo "Opolska strzecha" która jest wykonana z pięknych drewnianych bali, jest cudnym tłem do plenerowej sesji ślubnej.