Sesja rodzinna Bytom

Bożonarodzeniowa sesja dziecięco rodzinna.

Sesja rodzinna, dziecięca - Radzionków
 

Na sesję dziecięco rodzinną do mojego atelier zawitała sympatyczna rodzinka. Jako że było to w okresie bożonarodzeniowy. taka też sceneria królowała w moim studio.

Natalka – główna gwiazda tego wieczoru, miała 2 latka. To chyba wiek dzieci w którym się najtrudniej robi zdjęcia w warunkach studyjnych. Niemowlaki są mniej mobilne i łatwiej je czymś zainteresować tak aby przez kilka sekund skupiły uwagę na czymś. Starszym dzieciom łatwiej wytłumaczyć że mają się popatrzeć w tą czy tamtą stronę. Ale nic to, tylko od fotografa zależy jak wyjdą zdjęcia.

Sesja dziecięca bożonarodzeniowa.

Zaczęliśmy sesję od zdjęć dziecięcych w anturaży bożonarodzeniowym. Natalka była bardzo zaciekawiona wszystkim i jeszcze nie znudzona otoczeniem. Więc nie było problemem wykonanie kilka portretów,

Sesja rodzinna bożonarodzeniowa.

Po około piętnastu minutach dziewczynka zaczęła przejawiać objawy znudzenia, dlatego przystąpiliśmy  szybko do sesji rodzinnej aby całkowicie gwiazdeczka się nie zniechęciła do pozowania.

Sesja rodzinna.

Po około 40 minutach Natalia odmówiła współpracy i zajął się nią mój niepełno pięcio letni asystent który zabrał ją do swojego pokoju pełnego zabawek. Tymczasem rodzicom Nataki tak się spodobało pozowanie że poprosili mnie o kilka portretów rodzinnych. Po kilkunastu minutach zabawy ich córeczka dołączyła do nich i ponownie za pozowała wspólnie z rodzicami.