Studyjna sesja rodzinna

Sesja rodzinna - Bytom

 Sesja rodzinna w studio fotograficznym.

Nie cały miesiąc temu gościła u nas w studio fotograficznym na sesji rodzinnej bardzo sympatyczna rodzinka. Adam, Kasia, Zuzia i Paulinka.

Sesja komunijna

Głównym powodem wizyty w studio fotograficznym  Pauliny wraz z rodzina była chęć zrobienia dobrych zdjęć upamiętniających przystąpienie poraz pierwszy do sakramentu  Komuni Świętej. Bo to co otrzymali od fotografa "kościelnego" do niczego się nie nadawał a już na pewno nie jako pamiątka do albumu rodzinnego czy jako wydruk na ścianę. Zrobiłem najpierw kilka klasycznych ujęć portretowych, następnie zagrałem trochę światłem i powstało kilka zdjęć efektowych

Zdjęcia rodzinne i dziecięce.

 Dziewczynki zobaczywszy wielką ścianę z graffiti. Od razu przystąpiły do  harców na jej tle. A to pozwoliło zrobić im kilka zdjęć ukazujące je jako dzieci energiczne, wesołe i radosne. Wesoła i luźna atmosfera na sesji zdjęciowej to podstawa udanej sesji fotograficznej. oprócz tego powstało kilka zdjęć na tle scenografii bożonarodzeniowej, Rodzice dziewczynek chcieli miec ładne zdjęcie ukazujące ich relacje, No a Kasia jak każda kobieta pragnęła mieć piękny portret. co oczywiście też wykonałem. Cześć z tych zdjeć możesz zobaczyć poniżej.