Sesja narzeczeńśka - Pszczyna

Sesja narzeczeńska - Pszczyna - Magda i Bogdan

 Sesja narzeczeńska - Pszczyna

To nie był dobry dzień na sesję narzeczeńską. Padał deszcz całą noc, do południa się wypogodziło i już myślałem, że będą fajne warunki, żeby zrobić sesję narzeczeńską, ale niestety około 14 zebrały się chmury nad Śląskiem. Spotkanie z parą narzeczonych umówione, trzeba jechać. Myślę sobie, chmury mogą być, najważniejsze, żeby nie padał deszcz.. Dojeżdżam do Katowic, telefon od Bogdana - "Co ze spotkaniem, bo u nas leje?". Mówię mu, że nad aglomeracją Śląską nie pada, a do tego ofertę i albumy ślubne zaprezentuje im w jakieś knajpce na pszczyńskim rynku.


Spotykamy się, siadamy w knajpce i przy kawce rozmawiamy o ich przyszłym ślubie i weselu, o fotografowaniu ślubu, prezentuje ofertę ślubną, albumy ślubne. Spotkanie z narzeczonymi powoli dobiega końca. Idziemy na krótki spacer połączony z sesją narzeczeńską. Pogoda nie rozpieszcza, jest zimno, trochę wieje, na szczęście nie pada, znaczy lekko kropi. Pszczyna to bardzo urokliwe miasteczko na Śląsku, które oprócz słynnego pszczyńskiego pałacu i parku przypałacowego, ma do zaoferowania piękny rynek i okalające go uliczki. Wszystkie te miejsca mogą być tłem do pięknych zdjęć narzeczeńskich. My też wykorzystujemy jedną z uliczek pszczyńskiego starego miasta jako tło do zdjęć narzeczeńskich Magdy i Bogdana. Jak to zwykle bywa w tego typu przypadkach, uliczka była pusta, za każdym razem jak koło niej przechodziliśmy, oczywiście jak zaczęliśmy robić zdjęcia, to nagle stała się ruchliwą arterią miasta. Idziemy na rynek. Tutaj pokusiłem się o zabawę z lampą błyskową, dzięki temu Magda i Bogdan mają ciekawe zdjęcia pod parasolem, który ich oświetla, wygląda to ciekawie i niespotykanie. Niestety zaczęło coraz mocniej padać, musieliśmy się ewakuować do jednej z bram i tam dokończyć sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska mimo fatalnej pogody się udała, Magda i Bogdan mają fajne zdjęcia narzeczeńskie. Ja wychodzę z założenia, że im są trudniejsze warunki do zrobienia zdjęć, tym fotograf musi się wykazać większym doświadczeniem, kreatywnością, warsztatem fotograficznym. Przy idealnych warunkach pogodowych, świetle, nietrudno zrobić dobre zdjęcie. Gorzej jednak jak warunki nie sprzyjają, wtedy właśnie liczą się umiejętności i doświadczenie fotografa. Wybierając fotografa na sesję narzeczeńską  czy też reportaż ślubnym miejcie to na uwadze.

Sesja narzeczeńska - Pszczyna - pod parasolemPod parasolem
Kto się lubi, ten się czubi?Kto się lubi, ten się czubi?
Sesja narzeczeńska - PszczynaNarzeczona para
Sesja narzeczeńska - PszczynaMłoda pani
Sesja narzeczeńska - PszczynaMłoda pani
Pod parasolemPod parasolemi

Zobacz najnowsze sesje narzeczeńskie

 Sesja narzeczeńska - Bytom

 Sesja narzeczeńska - Pszczyna

Sesja narzeczeńska - Radzionków

 

Sesja narzeczeńska - Bytom

Sesja narzeczeńska - Bytom
Sesja narzeczeńska - Bytom

 

Zobacz najnowsze reportaże ślubne

Ślub Kingi i Damiana - Miasteczko Śląskie

Fotografia ślubna - Chorzów

Fotografia ślubna - Tarnowskie Góry, Śląskie

Zdjęcia ślubne -Zabrze

 

Zdjęcia w USC w Rudzie Śląskiej