Sesja narzeczeńska -Śląsk

Narzeczeńska sesja Kingi i Damiana.

Kinga i Damian zrobili listę kilku, a może kilkunastu, rzeczy które chcą zrobić przed swoim ślubem. Jedną z pozycji na tej fajnej liście było zrobienie sobie sesji narzeczeńskiej. Szukając w internecie fotografa który mógł  wykonać zdjęcia narzeczeńskie, natrafili na mnie. Jako jeden z niewielu fotografów na Śląsku wykonuje sesje narzeczeńskie w studio fotograficznym. A na takich zdjęciach właśnie im zależało.

Sesja narzeczeńska.

Kinga i Damian przybyli na sesję narzeczeńską lekko stremowani. Jednak po kilku minutach, gdy zobaczyli że jestem normalnym, wesołym facetem a nie nadętym “artystom”, byli już wyluzowani i odprężeni. Narzeczonym zależało na pięknych studyjnych zdjęciach, które będą się pięknie prezentować na ścianach lub półce na regale. Lubię robić takie minimalistyczne zdjęcia bo na takich zdjęciach trzeba pokazać parę narzeczonych, to co ich łączy, jakie są między nimi relacje tutaj nie ma miejsca na fajerwerki w tle, piękne tła za parą które niejednokrotnie odciągają uwagę od głównego tematu takich zdjęć, czyli właśnie pary narzeczonych. Tutaj trzeba pokazać emocje i uczucie. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym po wykonaniu tzw “jazdy obowiązkowej” nie zrobił kilku zdjęć z nietypowej perspektywy, z innym oświetleniem czy oczywiście obowiązkowego ujęcia z pierścionkiem zaręczynowym.

 

Zdjęcia narzeczeńskie.

Nie wiem jak tobie podobają się zdjęcia z tej sesji narzeczeńskiej? Ja jestem z nich zadowolony i uważam że będa fajna pamiątkom dla Kingi i Damiana nawet w jubileusz ich srebrnego wesela. Ale w sumie nie jest ważne  czy zdjęcia podobają się mi czy tobie, najważniejsze że podobają się samym zainteresowanym. Podobają się im do tego stopnia że postanowili abym uwiecznił ich dzień w którym powiedzą sobie “TAK”. 

W tym wypadku nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was w okolicach czerwca na relację fotograficzną z dnia ich ślubu. A tymczasem zapraszam CIę do zobaczenia kilku zdjęć z sesji narzeczeńśkiej Kingi i Damiana.