Fotograf ślubny - Tarnowskie góry

Kasia i Tomasz - "Pod Arkadami" Sieroty k/Gliwic

Ślub Kasi i Tomasza.

Poznajcie kolejną fantastyczna parą która miałem okazję fotografować na ich ślubie. Kasia i Tomek bo to o nich mowa To dwójka młodych, sympatycznych ludzi którzy postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "Tak".

 

Ślub i wesele.

Muszę i chce napisać o tym ślubie i weselu ale ciężko mi opowiedzieć o tym weselu z jednej prostej przyczyny, brak mi umiejętności aby opisać radość i energie z jaką ludzie się na nim bawili. Postaram się o nim opowiedzieć ale bierzcie pod uwagę że moja słowa  nie oddadzą nawet ułamka tej atmosfery jaka tam była. mam nadzieję że jednak moje zdjęcia choć w części oddadzą ten klimat..

Kasia i Tomek powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele parafialnym Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych na Osadzie Jana w Tarnowskich Górach. Ceremonię koncelebrował proboszcz tej parafii. Po ceremonii weselnicy udali się do domu weselnego "pod Arkadami" w Sierotach. Na których czekał DJ Talizman - Stanisław Szołtysek. No i się zaczęło ... Najpierw IRA - 'powtarzaj to" państwo młodzi rozpoczęli imprezę pierwszym tańcem w choreografii przygotowanej przez Agatę Paczynę. Następnie do tańca ruszyli pozostali goście. Dj grał wyśmienicie, organizował mnóstwo zabaw, Ludzie bawili się świetnie aż do białego rana. Takiej energii, takich tłumów na parkiecie przez cały czas trwania  wesela nie często można zobaczyć. A i pierwszy raz zdarzyło mi się że pod czas wesela miałem swój fanklub. Z tego miejsca chciałam was serdecznie pozdrowić i podziękować  za dostarczoną radość tego dnia. Mógłbym pisać jeszcze długo, ale chyba najlepiej będzie jak moje zdjęcia przemówią. Zapraszam do galerii.

 

Za efekt końcowy odpowiadali:

Makijaż: Paulina Gańczak

Kwiaty: Magnolia - Tarnowskie góry.

Suknia ślubna: Ksymena

Garnitur: Bytom

Obrączki: Apart

Sala: Pod arkadami

DJ:  Show Stanisław Szołtysik

Choreografia: Agata Paczyna