Fotografia ślubna - Piekary Śląskie

Kamila i Sebastian - "Monte Carlo" Piekary Śląskie

Ślub Kamili i Sebastiana.

Kamilę i Sebastiana mieliście możliwość poznania już jakiś czas temu, bo ponad rok temu spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej. Jej efekty możecie zobaczyć tutaj,

Ślub, wesele i chrzciny.

Nie często się zdarza fotografować ślub i chrzciny podczas jednej  uroczystości. Ja mam akurat takie szczęście że taka okazja trafiła mi się już drugi raz w życiu. Z czego jestem zadowolony bo taka podwójna uroczystość jest okazją do sfotografowania emocji nowożeńców jak i rodziców jednocześnie.W ogóle ten dzień składał się z samych podwójnych okazji. Drugi raz fotografowałem chrzciny i ślub. Drugi raz w tej samej rodzinie, Drugi raz w kościele w Bytomiu Karbiu, Drugi raz fotografowałem wesele w "Monte Carlo" w Piekarach Śląskich. Drugi raz...na pewno bym coś jeszcze znalazł :-)

Jak już wspomniałem ceremonia ślubna i chrzciny odbyły się w kościele parafii Dobrego Pasterze w Bytomiu Karbiu. Wesele odbyło się w "Monte Carlo" w Piekarach śląskich. Tak jak i poprzednim razem tak i tym razem obsługa stała na wysokim poziomie a dania przygotowane przez szefa kuchni smakowały pysznie. Wesele trwało do białego rana a ludzie bawili się wyśmienicie.

 

Parafia "DObrego pasterza" - Bytom Karb

Restauracja "Monte Carlo" - Piekary śląskie