Fotografia ślubna-Piekary-slaskie-Śląsk

Angelika i Dawid - Rezydencja "Luxory" Piekary Śląskie

 Fotografia Ślubna - Bytom/Piekary śląskie.


Ślub Angeliki i Dawida

Dzisiaj chciałem wam opowiedzieć o ślubie Angeliki i Dawida. Tą dwójkę sympatycznych ludzi poznałem chyba z ponad rok temu, Spotkaliśmy się pierwszy raz w studio fotograficznym. Chyba im się w nim spodobało :-)  bo odwiedzili je jeszcze kilka razy. Efekty tych odwiedzin możecie zobaczyć tutaj i tutaj.

Przygotowania

Lipiec i sierpień roku Pańskiego 2018 dał popalić, dosłownie i w przenośni. Jednak w dniu w którym Angelika i Dawid mieli powiedzieć sobie sakramentalne "tak" z samego rana spadł deszcze, zachmurzyło się i temperatura spadła do znośnych dwudziestu kilku stopni. co pozwoliło, państwu młodym jak i wszystkim zaangażowanym osobom w organizację tego ślubu i wesela, na odetchniecie od tropikalnych upałów.

Ceremonia ślubna

Ceremonia zaślubin odbyła sie w Bytomskiej dzielnicy Rozbark w kościele parafii Św. Anny.Świątynia została pięknie udekorowana przez florystkę. Główny motywem był biały kobierzec, szarfy wzdłuż ławek i świece. Wyglądało to wszystko bardzo efektownie. Przed parą młodą kwiecie  sypało dziecie.

Wesele.

Uroczystości weselne odbyły się w sali kryształowej rezydencji "Luxory" w Piekarach Sląskich. Jest to jedne z najbardziej ekskluzywnych miejsc na urządzenie wesela na terenie Śląska. Wchodząc na ta sale miałem wrażenie że już ją gdzieś widziałem. Chwila zastanowienia i mam, wystrój sali,ułożenie stolików skojarzyło mi się z salą balowa hotelu 'Paorama" z film 'Lsnienie". Naszczeście Jack Torrance nie było z nami:-} Co mnie jeszcze zaskoczyło to punktualność. D Ostaliśmy rozpiskę o której będą wydawane posiłki i nie było od tego odstepstw, Taka organizacja imprezy bardzo ułatwia pracę, zwłaszcza DJ. Jeszcze raz wielki szacunek i podziw dla załogi obsługującej tą imprezę weselną. Jesli zaż chodzi o oprawę muzyczną i wodzirejską to zapewniał ja na wysokim poziomie Dj Dawiam Wrodarczyk. Powiem wam że potrafi on rozkręcić imprezę i parkiet nigdy nie świecił pustkami. a zabawy które organizował były na prawdę fajne, śmieszne i ze smakiem. a niektóre z nich widziałem po raz pierwszy,a na nie jednym weselu już byłem. Zapomniałem nadmienić że do większości zabaw Damian posiadał odpowiednie rekwizyt które rozdawał gościom weselnym którzy chcieli brać udział w zabawie. Nie samymi tańcami i zabawami człowiek żyje, czasem trzeba się też powygłupiać, a cóż na weselu może być lepsze do wygłupów niż fotobudka? Dostarczyłem  fotobudkę na okolo 2 godziny,przez ten czas budka była cały czas oblegana i co chwile z pomieszczenia w którym stała dobiegała salwa śmiechu.

Plener ślubny

Zdjęcia ślubne tzw plenerowe to nieodzowny element reportażu ślubnego. Z reguły mlodzi sa niechętni do zabieraniach na kilka godzin od gości weselnych. Dlatego-ja zawsze robię krótkie 15-20 minutowe sesje podczas dnia ślubu. Tak było i tym razem. Piękne ogrody rezydencji, lobby i korytarze tego hotelu są wyśmienitym tłem do zdjęć portretowych pary młodej.

 

Chciało by się rzec, ach co to był za ślub! Ci co na nim byli to wiedza. Dlatych co nie byli musza wystaczyc te piekna zdjęcia ślubne.

 

Za efekt końcowy odpowiadali:

Makijaż ślubny - Patrycja Bochenek Make Up

Suknia ślubna - Suknie ślubne- Bytom

Dekoracje ślubne - Dekoracje slubne Basi

Samochód do ślubu - Nestorbaron

DJ - Damian Wrodarczyk.     

Video - LELEK studio    

Sala weselna - Rezydencja Luxory    

Kościoł - Kościół parafii Św. Anny w Bytomiu  

Fotobudka - fotobudka- crezy selfie