Cześć! Fajnie że się spotkaliśmy.

Nazywam się Tadeusz i jestem fotografem ślubnym ze Śląska.

Jeśli szukacie fotografa ślubnego ze Śląska? To dobrze trafiliście! Poniżej możecie się zapoznać z moją osobą, poczytać trochę o mnie, o tym jak pracuje, jak podchodzę do dnia waszego ślubu i wesela. Zebrałem wszyskie najważniejsze informacje które sĄ istotne przy wyborze fotografa na wasz ślub. Dzięki tym informacjom będzie wam łatwiej podjąć decyzję o wyborze dobrego fotografa ślubnego, który uwieczni wasz najwspanialszy dzień w życiu. A album ślubny będzie najpiękniejszą pamiątka waszego ślubu. Fotografia ślubna to bardzo odpowiedzialne zadanie dla każdego fotografa, nawet dla fotografa ślubnego z dużym doświadczeniem. Wasz ślubu jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, musi zostać sfotografowany jak najlepiej, bo drugiej szansy nie będzie. Wybierając fotografa na wasz ślub, musicie wziąć pod uwagę kilka czynników, które zapewnią wam bezstresową usługę fotograficzną. Moim zdaniem są one ważniejsze niż kilkaset złotych oszczędności. Jednymi z ważniejszych aspektów, jakie musicie wziąć pod uwagę, są:

  • Strój i kultura fotografa.
  • Sprzęt, jaki posiada fotograf ślubny, czy ma zapasowy sprzęt w razie awarii.
  • Ukończony kurs liturgiczny.
  • Jak zabezpiecza zdjęcia przed ich utratom.
  • Jak długo będziecie czekać na gotowy materiał.
  • Czy podobają wam się zdjęcia i styl obróbki jaki prezentuje fotografa.

Dopiero rozważając powyższe punkty, można podjąć decyzję o zatrudnieniu fotografa na swój ślub.

Spis treści

Kilka słów o mnie.

Mam na imię Tadeusz, mam wspaniałego syna Kubę i kochającą żonę Basię. Jestem osobom o bardzo dużym poczuciu humoru, pogodną i kontaktową. Cechuje się dużą kulturą osobistą, taktem i wyczuciem.

Jestem fotografem zawodowym, posiadam własne studio fotograficzne w Bytomiu. Fotografią ślubną zajmuję się już kilka ładnych lat. Fotografuję śluby i wesela głównie na Śląsku, ale zdarzyło mi się robić zdjęcia na ślubach poza aglomeracją śląską. Fotografowałem śluby i wesela w Londynie, Dortmundzie, Krakowie, Opolu. Więc jeśli podobają ci się moje zdjęcia ślubne, a twoje wesele będzie na Śląsku lub w innej części Polski, Europy, a nawet Świata to zapraszam do kontaktu.

Przez 7 lat mieszkałem w Londynie, znam to miasto bardzo dobrze, wiem jak się w nim poruszać sprawnie i szybko, jeść tanio i bezpiecznie :-). Jeśli chcesz zrobić sesję ślubną, narzeczeńską lub poślubną w stolicy zjednoczonego królestwa. To serdecznie zapraszam, Jeśli chcesz sesję zdjęciową gdziekolwiek indziej, to też zapraszam do kontaktu.

Fotograf-slubny-slask

Fotografia ślubna - Jak to robię?

Moja podstawowa zasada, jaką wyznaję, nie tylko podczas wykonywania zdjęć na ślubie, brzmi: „Obsłuż parę młodą, tak ja sam byś chciał być obsłużony". Takie podejście gwarantuje wam, że w dniu waszego ślubu,fotograf ślubny będzie pracował przestrzegając najwyższych standardów, jeśli chodzi o kulturę, takt, ubiór. Także przed ślubem i weselem, jak również po nich, będziecie obsłużeni z najwyższą możliwą atencjom. Zdjęcia ślubne wykonuje od ponad 10 lat, w tym okresie zdobyłem duże doświadczenie , które pozwala mi pracować bardzo sprawnie i efektywnie. Pozwala mi to dostarczyć młodej parze przepiękne zdjęcia z ślubu

 Ubiór

Ubiór

To jest wasz najważniejszy dzień w życiu, nie wyobrażam sobie, abym nie oddał wam szacunku poprzez odpowiedni do okazji ubiór.
Więc możecie spać spokojnie, wasz fotograf ślubny nie pojawi się tego dnia w podartych jeansach i rozciągniętym t-shircie:-)
 Sprzęt

Sprzęt

Nawet najlepszy sprzęt może się zepsuć. Dla tego na zlecenie zawsze biorę minimum 2 aparaty, kilka obiektywów, niezliczoną ilość kart pamięci i baterii.
Ode mnie nie usłyszcie „Przepraszam, nie zrobiłem wam zdjęć, bo mi się aparat zepsuł”
 Nie piję alkoholu

Nie piję alkoholu

Dzień przed waszym ślubem, jak i w dniu waszego ślubu nie spożywam alkoholu. Więc możecie spać spokojnie, wasze zdjęcia będą nieporuszone i wasz fotograf nie wywróci się przy ołtarzu..
 Archiwizacja danych

Archiwizacja danych

Wasze zdjęcia ślubne archiwizuje w 3 rożnych, niezależnych od siebie miejscach. Kopie trzymam na chmurze " dropbox ". na komputerze w domu i studio fotograficznym. Kolejny atut o którym nie musicie wiedzieć, ale znacznie redukuje stres że nie otrzymacie zdjęć
 Kurs liturgiczny

Kurs liturgiczny

Ukończyłem kurs liturgiczny w zakresie fotografowania i filmowania podczas uroczystości kościelnych. Brak takiego kursu może spowodować, zakaz wykonania zdjęć podczas ślubu kościelnego.
 Szybka realizacja

Szybka realizacja

U mnie nie czekasz na zdjęcia ślubne rok, ani nawet pół roku. Pierwsze zdjęcia z waszego ślubu widzicie już podczas wesela. A cały materiał dostajecie przed upływem 30 dni roboczych.

Jakiego wybrać fotografa na ślub?

Jaki powinien być fotograf na wasz ślub? Przede wszystkim fotograf ślubny powinien fotografować i zachowywać się bardzo dyskretnie. Fotograf na ślubie musi uwiecznić najważniejsze momenty tego dnia, takie jak: Błogosławieństwo, przysięga małżeńska, zakładanie obrączek, pierwszy taniec, ale jednocześnie musi być w cieniu, nie może zakłócać przeżywanie tego ważnego dnia nowożeńcom i ich najbliższym. Na zdjęciach ślubnych musi być zachowana atmosfera i klimat ślubu i wesela. Wybierając fotografa ślubnego powinniście zobaczyć nie tylko zdjęcia z portfolio fotografa śłubnego, ale też kilka gotowych reportaży ślubnych. Moje reportaże możecie zobaczyć na moim blogu ślubnym, a najlepiej jest się umówić ze mną na spotkanie, gdzie zaprezentuje wam moje gotowe foto albumy. Po takim spotkaniu będziecie w stanie zdecydować czy wybór mnie na waszego fotografa ślubnego, spełni wszystkie wasze oczekiwania. A jestem przekonany, że tak. Takie spotkanie jest oczywiście niezobowiązujące.

Foto albumy ślubne

Piękne zdjęcia ślubne muszą mieć odpowiednią oprawę. Dlatego większość moich par decyduje się aby ich zdjęcia ślubne były wydrukowane w foto książce lub okazałym foto albumie ślubnym. Oferuję moim młodym parom bardzo szeroki wachlarz foto albumów , które mogą miec oprawe z matriału, aksamitu, drewna, skóry, eco skóry, szkła, aluminim a nwet moge yc ozdobione krształkami Svarowskiego Oczwyiście to wszystko w nieskończonej ilości barw, odcieni i wykończeń
Album ślubny w drewnianej oprawie Album ślubny w drewnianej oprawie
Album ślubny rozkładany na płasko Album ślubny rozkładany na płasko
Personalizowaie Personalizowaie

Ile kosztuje fotograf ślubny?

Cena wynajęcia fotografa ślubnego na Śląsku jest zależna od bardzo wielu czynników.  Między innnymi cena zależy od tego jaki poziom reprezentuje dany fotograf ślubny i co zawiera jego usługa. Ja staram się dopoasować swoją ofertę ślubną do potrzeb i możliwości finansowych pary młodej. Przygotowałem dla was 3 pakiety ślubne które znacznie się rożnią cenowo, ale każdy z tych pakietów ślubnych zawiera wszystkie niezbędne elementy. Z doświadczenia wiem że koszt wynajęcia fotografa ślubnego to tylko mały procent  w wydatkach na zorganizowanie ślubu. Zdjęcia z ślubu to jedna n najważniejszych pamiątek dnia ślubu. Nie nalezy na niej oszczędzać. Wybierając fotografa na wasz ślub, musicie wziąć pod uwagę kilka czynników, które zapewnią wam bezstresową usługę fotograficzną. Moim zdaniem są one ważniejsze niż kilkaset złotych oszczędności.

Ile się czeka na zdjęcia ze ślubu?

Pierwsze zdjęcia z dnia ślubu są już dostępne w dniu ślubu, publikuje je na moim Fanepagu na facebooku. Oczywiście jeśli wyrazicie na to zgodę. Kolejne zdjęcia będą publikowane na fanpagu co kika dni, abyście widzieli postęp prac nad waszymi zdjęciami ślubnymi. Gotowy materiał trafi do was przed upływem 6 tygodni.


Imię*
Telefon:*
-
E-mail:*
Date ślubu:
Miejsce ślubu:
WIadomość:*
filtr sntyspamowy

Zobacz najnowsze reportaże ślubne

Ślub Kingi i Damiana - Miasteczko Śląskie

Fotografia ślubna - Chorzów

Fotografia ślubna - Tarnowskie Góry, Śląskie

Zdjęcia ślubne -Zabrze

 

Zdjęcia w USC w Rudzie Śląskiej