Fotografia noworodkowa Bytom - Śląsk

Fotografia noworodkowa, niemowlęca

Śląsk - Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Zabrze, Ruda Śląska. Siemianowice.

Fotografia noworodkowa / niemowlęca w ostatnich latach zdobywa w Polsce coraz większą  popularność. Z powodowane to jest coraz większą chęcią posiadania ponadczasowej pamiątki z tych pierwszych dni życia nowego członka rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotografii noworodkowej. Będziecie mieli tez okazje poczytać o tym jak przygotować do sesji fotograficznej siebie i maluszka, Co z sobą zabrać do studia fotograficznego a czego zdecydowanie nie brać. Dostaniecie porcję niezbędnych informacji które są niezbędne aby sesja noworodkowa przebiegła szybko, sprawnie a co najważniejsze bezpiecznie dla bobaska.

Jak przygotować się do sesji noworodkowej?

Sesja noworodkowa to wspaniała i niejednokrotnie jedyna okazja aby zachować na zdjęciach pierwsze dni, tygodnie, miesiące z życia dziecka. Zdjęcia z takiej sesji to przepiękna pamiątka dla rodziców, dziadków, cioci i rodziców chrzestnych, Sesja noworodkową lub niemowlęca nie można zostawić przypadkowi. Trzeba ją starannie zaplanować i  przygotować się do niej. Poniżej zawarłem najważniejsze zasady dotyczące przygotowania się do sesji noworodkowej i niemowlęcej.

Kiedy najlepiej zrobić sesję noworodkową?

Sesję zdjęciową najlepiej zaplanować z kilkudniowym wyprzedzeniem. pozwoli to nam zaplanować i przygotować wszystkie niezbędne elementy potrzebne do udanej sesji.

Sesje noworodkowe i niemowlęce wykonuje w moim studio fotograficznym w Bytomiu Łagiewnikach. Sesje mogą się odbyć 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dlatego korzystając z moich usług możesz dostosować czas sesji do swojego terminu który wam będzie odpowiadał.

Najlepszym okresem do wykonania sesji noworodkowej jest okres między 5 a 14, a maksymalnie 21 dniem życia. W tym okresie noworodek spędza najwięcej czasu na głębokim śnie. o wiele łatwiej jest go ułożyć, jest bardziej elastyczny. trudniej jest go wybudzić ze snu.

Przygotowanie noworodka do sesji zdjęciowej.

Noworodek powinien do studia przyjechać lekko głodny, dlatego zalecam nakarmić go około 2 godzin przed sesją zdjęciową. Dobrze by było żeby dzidziuś na te dwie godziny przed sesją nie spał głębokim snem. Zalecam ubrać go w rzeczy z których ławo i szybko się go da rozebrać bez zbędnego wybudzania. Mogą być nawet za duże:) W moim studio fotograficznym posiadam bardzo dużo ciuszków i akcesoriów do sesji noworodkowych więc nie ma konieczności przywożenia z sobą, no chyba że ktoś ma coś na czym  mu bardzo zależny żeby było na zdjęciach.

Co zabrać na sesję noworodkową.

Na sesję proszę koniecznie zabrać:
 • Kocyk do  otulenia dzieciaczka.
 • Smoczek. (nawet jeśli go nie używacie, powinien być w razie czego.)
 • Mleko – w zależności od sposobu karmienia  naturalne lub w proszku. Do tego bez względu na sposób karmienia.
 • Pieluchy jednorazowe, jedna pielucha tetrowa.
 • Chusteczki nawilżane.

Jak się powinni przygotować do sesji noworodkowej rodzice i rodzeństwo,

Po pierwsze należy się nie stresować i mieć dobry humor. Przy sesjach noworodkowych i niemowlęcych, dzieciaczkiem zajmuje się moja żona, Na sesję prosze wziąć z sobą oprócz ubrań w których będziecie jechać do studia fotograficznego drugi komplet odzież w razie tzw “niespodzianki”. Najlepiej jak ubranie w których będziecie na sesji noworodkowej były wygodne dla was, nie powinny być w krzykliwych kolorach i wzorach. Nie powinno być żadnych dużych napisów czy wzorów. rzeczy powinny być najlepiej w pastelowych jasnych odcieniach. Jeśli na sesji będzie także rodzeństwo  maluszka, należy zadbać też o  zabijacze czasu dla niego. Sesja trwa minimum 2 godzinym więc dobrze by było aby rodzeństwo nie nudziło się przez ten czas i miało jakieś zajęcie

Pakiet pierwszy.

PLN250
 • 1 Odbitka A4
 • 3 Odbitki 13x18
 • 4 wyretuszowane zdjęcia w formie cyfrowej
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 20 pln

Pakiet drugi

PLN400
 • 1 Odbitka A4
 • 8 Odbitek 13x18
 • 10 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej
 • Dodatkowe ujęcia w cenie 15 PLN

Pakiet trzeci

PLN600
 • 3 Odbitka A4
 • 10 Odbitek 13x18
 • 20 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej
 • Fotoksiążka o wymiarach 20x30 z 20 stronicami
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 10 PLN.

Imię*
Telefon:*
-
E-mail:*
Data sesji:
Imię dziecka:
Wybierz jaki chcesz pakiet
WIadomość:*
filtr sntyspamowy

Fotografia ciążowa


Dla wszystkich osób które zamówią u mnie sesję noworodkową jak i sesję ciążową oferuję rabat w wysokości 20 procent ceny. Można sporo zaoszczęcić i do tego mieć piękne zdjęcia z czasu ciąży, jak i z pierwszych dni życia dzieciaczka.

Poczytaj o fotografii ciążowej