Fotografia dziecięca - Śląsk

Fotografia dziecięca

Śląsk - Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Zabrze, Ruda Śląska. Siemianowice.

Po dzieciach najlepiej widać jak szybko mija czas. Jeszcze kilka chwil temu spały grzecznie w pieluszkach, jeszcze chwilę  temu pierwszy raz poszli do przedszkola czy też szkoły. Nawet się nie oglądniemy a wasze pociechy wyfruną z rodzinnego gniazdka w świat daleki. Sesja zdjęciowa waszych dzieci jest idealnym sposobem na zatrzymanie tych wspaniałych chwil tak nieubłaganie płynących. Zdjęcia z sesji dziecięcej pozwoli wam i waszym bliskim wracać do tych szczęśliwych chwil kiedy tylko będziecie chcieli. A i w przyszłości wasze dzieci będą miały piękną pamiątkę z słodkich lat dziecińśtwa.

Fotografia dziecieca - Bytom - Śląsk

Dziecięce sesja fotograficzna.

Zdjęcia z dziecięcej sesji fotograficznej są wspaniałą pamiątką nie tylko dla rodziców czy też samych dzieci. Zdjęcia z takiej sesji są pięknym prezentem dla babci, dziadków i ciotek i wujków. Zwłaszcza gdy sesja zdjęciowa jest wykonana podczas wydarzeń istotnych w życiu dziecka takich jak: Roczek, pójście do przedszkola, rozpoczęcie nauki, komunia, bierzmowania itp. Oczywiście dziecięca sesja może być też zrobiona z okazji takich jak: św. Bożego Narodzenia, Wielkanoc, wiosna, jesień i inne wg życzeń rodziców.

Gdzie będzie zrobiona dziecięca sesja zdjęciowa?

Fotografie dziecięcą można podzielić na 3 główne kategorie:

  • Fotografia tzw lifestylowa - Czyli zdjęcia dzieci wykonane w ich naturalnym środowisku. Czyli po prostu u was w domu. Dzieci czują się podczas takiej sesji bardziej pewne siebie, bo znają już ten teren. Zdjęcia tego typu wykonuje się też parkach, placach zabaw i innych miejscach ogólnie dostępnych 
  • >Sesje zdjęciowe studyjne. Są to sesje zdjęciowe wykonane w studio fotograficznym . Gdzie możemy zrobić sesje zdjęciowe inscenizowaną lub po prostu klasyczne zdjęcia studyjne

Ja wykonuje dziecięce sesje zdjęciowe w studio fotograficznym w Bytomiu (Śląskie). Oraz w każdym miejscu wybranym przez rodziców.

Fotografia dziecięca - Śląsk
Fotografia dziecięca - Śląsk

Jak się przygotować do sesji dziecięcej?

Sesja zdjęciowa a zwłaszcza pierwsza wizyta w studio fotograficznym to nie lada przeżycie dla dziecka. Dlatego jest dobrze odpowiednio się przygotować do sesji zdjęciowej. Należy dzieciom opowiedzieć że idą do fotografa, do studia, Że pan Tadek zrobi im bardzo ładne zdjęcia z ich ulubioną zabawką (oczywiście należy ją wziąć z sobą), będzie tam fajnie i wesoło i że w ogóle to jest wielka przygoda, dobrze jest też pokazać im swoje zdjęcia z wizyty u fotografa. Najgorszą rzeczą jaką można zrobić, to straszyć dziecko tą wizytą. Wiem że to co teraz powiem jest niepedagogiczne, ale jest bardzo skuteczne, można dziecku coś obiecać w zamian za  ładne pozowanie na sesji zdjęciowej.