Cześć ! Fajnie że się spotkaliśmy.
Nazywam się Tadeusz i jestem forografem ślubnym ze Śląska.

Kilka słów o mnie.

Jak już pewnie zdążyłaś/eś zauważyć mam na imię Tadeusz. Jestem czterdziesto parolatkiem który pochodzi z Gliwic, mieszkam w Radzionkowie a swoje studio fotograficzne mam w Bytomiu. Jestem mężem Basi która zajmuje się fotografią noworodkową i niemowlęcą. Mamy sześcioletniego synka Kubę.
W tych kilku słowach przywitania nie będę pisał jaki to jestem super, z jaką pasja i zaangażowaniem wykonuje moją pracę jako fotograf ślubny, rodzinny, dziecięcy czy też portretowy. Na mojej stronie nie znajdziesz też opowieści jak znalazłem aparat fotograficzny w kołysce, czy też zamiast zabawek miałem klisze fotograficzną. Nie poczytasz też o tym że jako nastolatek spędzałem więcej czasu w ciemni fotograficznej  niż z kolegami na podwórku. Co za tym tutaj znajdziesz? Zdjęcia, zdjęcia i przede wszystkim zdjęcia. Niech moje zdjęcia przemówią za mnie. A jeśli Ci się spodobają moje zdjęcie, będzie mi miło jeśli zostawisz jakiś ślad po sobie w postaci komentarza na blogu.  A jeszcze milej będzie jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich usług fotografa ślubnego, dziecięcego czy tez rodzinnego.

Zapytaj o wolny termin.

Moje podejście do klienta i fotografii ślubnej.

Moja podstawowa zasada jaką wyznaję podczas obsługi moich klientów brzmi: "Obsłuż ich tak ja sam byś chciał być obsłużony". takie podejście gwarantuje wam że ani dzień przed ani w dniu waszego ślubu nie spożywam alkoholu. Podczas najważniejszego dla was dnia w życiu, fotografuję w stroju adekwatnym do rangi waszego wydarzenia. Zawsze na reportaż ślubny zabieram dwa aparaty fotograficzne, kilka obiektywów, mase kart pamięci i akumulatorów. Już podczas waszego wesela będzie dostępne zdjęcie z waszego ślubu. Na gotowe albumy czekacie nie dłużej niż 6 tygodni.

Oferta fotografii ślubnej.

Moja oferta fotografi ślubnej jest szyta na miarę. Co to oznacza? Oznaczo to że z każdą młodą parą spotykam się u mnie w studio na pyszną kawkę i rozmawiamy o tym czego tak naprawdę potrzebują i oczekują przyszli nowożeńcy oraz na co mogą sobie pozwolić finansowo. Na takim spotkaniu pokazuję też foto książki, foto albumy i inne produkty które mam do zaoferowania młodej parze. Podczas takiego spotkania jest czas aby się trochę poznać, zobaczyć czy nadajemy na tych samych "falach" co owocuje jeszcze lepszymi zdjęciami . Żeby całkowicie przekonać cię do spotkania się ze mną, to chciałym wam coś podarować. Podarkiem tym jest darmowa sesja narzeczeńska. To spotkanie jak i darmowa sesja narzeczeńska do niczego nie zobowiązuje. Serdecznie zapraszam