Czarno biała sesja brzuszkowa - Bytom, Śląsk - zobacz zdjęcia

Czarno biała sesja brzuszkowa.

Ta sesja brzuszkowa była całkiem inna od sesji które do tej pory fotografowałem. Dlaczego? Wszystkie przyszłe mamy chcą pięknych zdjęć z tego wspaniałego okresu w ich życiu. Ale nie zawsze wiedzą dokładnie czego chcą. Tym razem było inaczej.

Sesja brzuszkowa w studio

Agnieszka kontaktując się ze mną, wiedziała  dobrze jakie chce zdjęcia z sesji ciążowej. Nie chciała  żadnych udziwnionych zdjęć, żadnych wianków, łapaczy snów czy innych rzeczy które używa się jako ozdobników do sesji ciążowych. Przyszła mama chciałą zdjęcia ciążowe na których jest tylko ona, w raczej klasycznych pozach, do tego finalne zdjęcia z tej sesji brzuszkowej musiały być czarno białe. w związku z takim wymaganiami sesja brzuszkowa musiała odbyć się w studio fotograficznym. jako tło użyłam białego tła kartonowego.Agnieszka była mega zadowolona z efektu naszej współpracy. Właśnie takie zdjęcia chciałą mieć i móć je postawić w ramce na komodzie.


Jeśłi masz pytania takie jak:

  • Jak się przygotować do sesji ciążowej?
  • kiedy zrobić sesję ciążową ?
  • Co zabrać na sesję brzuszkową?
Lub chcesz się dowiedzieć więcej o sesjach ciążowych, o jej cenie lub chcesz zarezerwować sesję brzuszkową to kliknij tutaj

Zobacz inne z tej kategorii.