Zmiana nazwy nowa strona nowy blog

Kilka zmian.

Witamy.
Po przerwie która była spowodowana ponad trzy letnim wyjazdem do Zjednoczonego Królestwa wracamy na Polski
zwłaszcza Śląski rynek fotografii ślubnej, okolicznościowej i portretowej a także fotografii komercyjnej (dedykowana strona ruszy niebawem). Zmieniliśmy nazwę na naszym zdaniem łatwiejszą do zapamiętania. Poprzednia nazwa berblafotoart.pl wg niektórych naszych klientów była trudna do zapamiętania i wypowiedzenia. o czym nieraz się przekonałem słysząc jak ja wymawiają potencjalni klienci.
Tak że od początku roku 2016 przeszliśmy tzw rebranding (nie przepadam za makaronizmami, więc może ktoś podpowie jakiś ładny polski neologizm. Przemarkowanie?) Zmieniła się nasza strona internetowa, mamy nowe logo, nowego bloga, nowe doświadczenia zdobyte w Anglii. Ze starych rzeczy mamy to co najważniejsze czyli pasje, zaangażowanie, doświadczenie i cel jaki nam zawsze przyświecał – klient ma otrzymać jak najlepszy materiał w najniższej możliwej cenie.
Bo klient jest najważniejszy dla nas i bez znaczenia jest ile wyda u nas na zdjęcia, każdy zostanie obsłużony tak samo.
A czego można się spodziewać się na naszym blogu? Mamy ambitne plany żeby to nie był tylko kolejny fotoblog z zdjęciami ślubnymi. Oczywiście zdjęć nie da się uniknąć było by to nawet niewskazane. Oprócz tego znajdziecie:
Opisy i recenzje sal weselnych, zespołów, kamerzystów i innych firm z biznesu ślubno weselnego.
Nasze porady aby współpraca na linii Para młoda, rodzice, goście <>fotograf przebiegała tak aby nikt się nie stresował.
Ciekawostki i anegdoty z życia fotografa ślubnego.
Mamy jeszcze kilka pomysłów, na razie jednak brakuje nam czasu aby je wprowadzić w życie.