×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but Blog/Alex is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Fotografia dziecięca.

Studyjna sesja dziecięca.

Sesja studyjna małego Alexa

Sesja dziecięca.

Na Sesję dziecięcą do naszego studia przyszedł z mamą mały Alexa. Sesja zdjęciowa Alexa nie należała do najprostszych i najłatwiejszych. Dziewięciomiesięczny model nie był skory do pozowania, troszkę płakał i grymasił. Sesja studyjna z tak małymi dziećmi powinna więc być w miarę krótka. Około godziny to jest maksymalny czas  podczas którego dziecko jest w stanie w miarę cierpliwie spędzić czas przed aparatem fotograficznym.

Sesja

Sesja zajeła nam około godziny, na początku chłopczyk siedział grzecznie i rozglądał się  poznając nowe otoczenie. Po jakimś kwadransie zaczął się wiercić i marudzić. Przyszedł czas na zmianę stroju i pozycji. Po kolejnych 20 minutach sesji, trzeba był się posiłkować gadżetami. Jedną z ulubionych zabawek Alexa okazała się komórka Mamy jak i jej okulary. Zabawiając dziecko tymi rzeczami dokończyliśmy  sesję zdjęciową Alexa.

 

{gallery}Blog/Alex{/gallery}