Sesja noworodkowa – Oliwier

Fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Wymaga dużych umiejętności technicznych, cierpliwości, pokory i doświadczenia w postępowaniu z nowo narodzonymi dziećmi.

Sesja noworodkowa Oliwiera.

Oliwier zadebiutował jako fotomodel w wieku 2 tygodni. Na sesję fotograficzną dotarł do naszego studia w towarzystwie swoich rodziców i siostrzyczki Oktawii. Podczas sesji asystowała mi moja żona, a raczej to ja asystowałem jej. Z takim małym człowieczkiem trzeba postępować bardzo ostrożnie, delikatnie i z wyczuciem. Jego bezpieczeństwo jest najważniejsze, najlepiej zapewni mu to kobieta.

Oliwier dość cierpliwie znosił kilkukrotne przebierania, przekładania  okładania. Było by o wiele trudniej gdyby nie najlepszy przyjaciel niemowlaków „smoczek”. Sesja zdjęciowa trwała coś ponad 3 godziny a jej efekt możecie  zobaczyć po niżej.

 

0 Komentarzy

    Zostaw komentarz

    XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>