100%

Moje akumulatory te w aparatach jak i biologiczne zawsze są naładowane. Zaangażowanie, pasja i determinacja też są na maksymalnym poziomie.

Bez alkoholu

Podczas realizacji jakichkolwiek zleceń nie spożywam zadnego alkoholu.

Troszkę o mnie ...

Nazywam się Tadeusz. Jestem czterdzieścio kilku letnim facetem mieszkającym wraz z żoną i 5 letnim synem Jakubem w Radzionkowie. Uwielbiam podróżować i zwiedzać, odkrywać i poznawać nowe miejsca, smaki, zapachy a przede wszystkim ludzi. Praca jako fotograf pozwala mi poznawać to wszystko o czym napisałem powyżej. Będzie mi niezmiernie miło jeśli mi będzie dane poznać właśnie Ciebie. A jeszcze większym zaszczytem będzie móc pracować dla Ciebie. Dołożę wszelkich starań aby efekt naszej współpracy był przepiękna pamiątką na całe życie.

Troszkę o fotografie ...

Fotografią zajmuję się kilkanaście lat, a od kilku na poważnie. Z powodzeniem od kilku lat współpracuję z największymi agencjami sprzedającymi zdjęcia. Moje zdjęcia zostały wykorzystane na wielu stronach internetowych i wydawnictwach drukowanych. Oferuje państwu pełen zakres usług fotograficznych takich jak: sesje ślubne i inne imprezy okolicznościowe, sesje portretowe, dziecięce, rodzinne ciążowe, narzeczeńskie oraz inne według życzenia klienta. Moje doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce, wielka pasja i zaangażowanie, skupienie się na oczekiwaniach klienta, wysoka kultura osobista, takt, poczucie humoru gwarantują przepiękne zdjęcia zrealizowane podczas miło spędzonego czasu.  

Moim mottem zawodowym jest:

Obsłuż swoich klientów tak jak byś sam chciał zostać obsłużony!

Niejednokrotnie spędzam z parą młodą najwięcej czasu spośród wszystkich osób w ciągu dnia ślubu. Dlatego ważną rzeczą w wyborze fotografa ślubnego jest aby była to osoba którą lubimy, uśmiechnięta, sympatyczna, która niejednokrotnie coś doradzi, pomoże swoim doświadczeniem w tym stresującym dniu.

Zachowanie i ubiór fotografa ślubnego.

Jestem osoba miłą, o wysokiej kulturze osobistej, bardzo kontaktową, zawsze uśmiechniętą i bardzo profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy. W tym najważniejszym dla was dniu, zatrudniając mnie możecie być pewni iż będę w stroju odpowiadającym randze tej uroczystości, będę uśmiechniętym i zawsze skorym do pomocy. Podczas tego dnia ani dzień wcześniej nie spożywam alkoholu. Nie będę się wam narzucał ani nic wymuszał, to jest wasz dzień i dookoła was się wszystko musi kręcić. Moim zadaniem jest wyłapanie najpiękniejszych chwil i uwiecznienie ich dla was oraz dla waszych najbliższych.

Sprzęt i bezpieczeństwo danych podczas fotografowania ślubu i wesela.

Na zlecenie zawsze zabieram ze sobą co najmniej dwa aparaty i kilka obiektywów. Co zapewnia i mi i wam pewność że nawet podczas awarii jednego sprzętu będę w stanie dokończyć zlecenie drugim zapasowym aparatem czy obiektywem klient musi dostać zdjęcia ze ślubu i wesela, nie ma wytłumaczenia że coś zawiodło i trzeba powtórzyć ślub, zastanów się nad tym zanim wynajmiesz kogoś z jednym aparatem i obiektywem? Każdy apart który używam zapisuje zdjęcia na dwóch kartach jednocześnie. Cały materiał jest zgrywany na dwa różne dyski i wrzucony do chmury, aby żadna awaria nie spowodowała utraty bezcennych dla was zdjęć.  

Fotoalbum

Zdjęcia ślubne i zresztą nie tylko te ale każde inne nabierają naprawdę blasku dopiero wtedy kiedy są prezentowane w odpowiedniej formie. Dlatego naszym klientom oferujemy fotoalbumy i fotoksięgi z najwyższej półki. Oprawione do wyboru w ecoskórę, skórę, płótno i drewno. Strony są rozkładane na płask co sprawia że zdjęcia przez które przebiega łączenie stron są idealnie widoczne. [gallery link="file" ids="1515,1516,1517,1518,1519"]

Studio fotograficzne

Od lipca 2017 jestem współwłaścicielem największego aranżacyjnego studio fotograficzno filmowego na Śląsku Vinciteostudio.com W którym realizuje sesje brzuszkowe, noworodkowe, niemowlęce, dziecięce i rodzinne oraz portretowe i reklamowe.

Joomla

Bring your website to life with one of the most powerful and popular theming frameworks for Joomla.

WordPress

Gantry extends WordPress' native functionality, empowering users to manipulate virtually every aspect of their visitors' experience.

Grav

Gantry 5 is the first theming framework for Grav, designed by members of the same team that developed the CMS.

 • Gantry 5 includes a new, powerful Menu editor that makes menu organization, particle and module injection, and visual enhancements a breeze. Here are just a handful of things you can do with Gantry 5’s powerful Menu Editor.

  • FontAwesome Icons
  • Easy Module Injection
  • Simple Particle Injection
  • Drag-and-drop Functionality
  • Per-item CSS Classes
  • Submenu Column Control
  • Easy Organization / Reordering
  • Link Target Designation
  • Multiple Dropdown Styles
  • Per-item Image Support
  • Subtitles
  • Non-destructive
  Find out more about using the Menu Editor in our documentation.
 • The Layout Manager makes it easier than ever to arrange and customize your users’ experience with drag-and-drop simplicity from start to finish. A handful of the many features found in the Layout Manager are listed below.

  • Drag-and-drop Functionality
  • Unlimited Items Per Row
  • Unlimited Rows Per Section
  • Easy Widget Position Placement
  • Resize Items with Simple Sliders
  • Per-section CSS Classes and Tag Attributes
  • Per-block CSS Classes, Variations, and Tag Attributes
  • Quick Preset Loading
  • Undo and Redo
  • Access to Easy-to-use Particles
  • Intuitive Visual Interface
  • Touch-screen Friendly
  Find out more about using the Layout Manager in our documentation.
Avatar

"Helium is a beautiful, free theme made by the RocketTheme team in appreciation of the incredible Gantry community."

Andy Miller

Develop CMS themes quickly and efficiently

Helium was crafted with love by the RocketTheme team to showcase the capabilities of the Gantry 5 framework. Helium is open source and available for free under a dual license system (MIT or GPL version 2 or later). You do not have to keep the Gantry or RocketTheme links and logos in the front end, however, you must ensure that all copyright notices in the code are retained.

Documentation for Gantry 5 is available on the official Gantry website. You can submit any issues or feature requests for Gantry through GitHub. A chat room has been set up using Gitter where you can go to talk about the project with developers, contributors, and other members of the community. This is the best place to go to get quick tips and discuss features with others.